nie widać energii, raczej trzymanie kursu i redukcja pozycji. lepsza bylaby korekta tak do 77 - 75. bo to by było zdrowe odświeżenie a to co teraz to trzymanie kursu żeby opychać papier kupiony duzo taniej. ostatnie obroty po kilkadziesiąt milionów bez wzrostu to potwierdzają.