Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,23 zł , zmiana od tamtej pory: -75,52%

Oho już się zaczyna

Zgłoś do moderatora
Latanie po innych forach i naganianie. Nie robić syfu i nie naganiać. Sprawdziłem raport tej spółki i w kasie minimalne ilości kasy. Prezes w wywiadzie mówił ze chcą uniknąć emisji ale nie wie czy się to uda i ja dopuszcza. Wszystkie informacje są w necie. A po tym ci co się dzisiaj dzieje widać ze ktoś podbija sztucznie żeby wyjść. Dlaczego ? Bo jest rzucane po 300 akcji na k po dużo wyższej cenie co robi widły. Jakby ktoś już chciał wyjść to tak kolorowo nie jest bo 1/5 dzisiejszego obrotu zrzuca spółkę na 1,55. Polecam analizowanie i czytanie raportów przed kupnem :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MOVGAMVR -0,36% 0,55 2022-05-20 16:47:09