Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,30 zł , zmiana od tamtej pory: -76,17%

Re: Oho już się zaczyna

Zgłoś do moderatora
O widze ze w trakcie podbitki już dobiliście do 2 zł. Ochłoń. Co ma raport z przeszłości ? Ano to ze do tej pory od raportu spółka zarobiła okrągłe 0 zł. Zapasy gotówki na minimach i prezes nie wykluczający emisji. Jak myślisz w razie emisji akcji jaka będzie cena emisyjna za spółkę nie generująca jak na razie zysków ? Podpowiem ci kolego ze na pewno nie 2 ani nie 1.5 zł za akcje. To ze jest przepaść na te 30 gr w arkuszu to już nie wspominam bo mały pakiet i - 20 proc wjeżdża. I nic się nie bój nie dotknę tej spółki po 5 zł a żeby ona była po 5 zł to trzeba pokazać wyniki bo spekulacyjnie to już chyba wszystko na co ja stać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVGAMVR 1,48% 0,55 2022-05-19 16:43:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.