Chłopaki przestańcie myśleć życzeniowo, następnie popatrzcie na wykres. Rozumiem ze przy niskiej wiedzy ciężko jest znaleźć informacje wynikające z niego ( to tak jak w matematyce jeśli potrafisz rozwiązać zadanie to je rozwiązujesz, jeśli jesteś niedouczony nawet jak spędzić nad nim tydzień nic nie wskórasz), ale nie jest jeszcze za późno poproście kogoś to wyjaśni Wam o co w tym rebusie chodzi.