mamy na świecach klasyczny odwrócony młot, z długim cieniem. Jeśli jutro otworzymy się powyżej dzisiejszego zamknięcia i zrobi się biała świeczka z korpusem, najlepiej do połowy czarnej z piątku, to można uznać że mamy koniec korekty. Tego sobie życzmy.