Już w piątek ,,przesłonili,, próbę wybicia, a dzisiaj wróciliśmy do punktu wyjścia, nie wygląda to dobrze. Jak dla mnie, zatrzymaliśmy na wsparciu po świecach wynikowych, wtedy przy mega obrotach. Rozsądek mówi trzymać, sam dziś dobrałem, ale emocje akcjonariuszy mogą rzucić kursem jeszcze niżej. Jest tu kilku, którzy wieszczą ABB, są dla niektórych przekonujący, jakby mieli wiadomosci/kontakt z Panem Jakubem :). Do ABB dojdzie kiedyś, bo musi, by ewentualnie wejść do wig20, ale terminu nie ma. Jutro będzie ciekawy dzień, oby bez zrzutów. XTB ma taką przypadłość kursową, że potrzebuje czasu/zygzaka, by się otrząsnąć po takich zwałach jak ostatnia.