Forum Giełda +Dodaj wątek

odpowiedz dla ddd

Zgłoś do moderatora
Syndyk masy upadłości przejął Bomi i od razu wszystkie akcje zostały automatycznie usunięte z rachunków. Należało wówczas do syndyka złożyć formularz z zestawieniem ilości akcji. Obecnie pełnomocnik syndyka rozsyła arkusze zbiorowe akcji do ich właścicieli. Jeśli chcesz wiedzieć więcej to odsyłam do pełnomocnika Pani syndyk, ( Iwony Kartanowicz tel, +48 665 888 854.
  • odpowiedz dla ddd Autor: ~Nawigator

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOMI 0,00% 0,01 2013-09-26 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.