Forum Giełda +Dodaj wątek

ODP na pytania akcjonariuszy

Zgłoś do moderatora
Są i odpowiedzi. Dowiedzieliśmy się od przebiegłej, że można zastosować wybiórczo metodę dochodową i nie brać pod uwagę faktu,
że fabryka znajduje się w samym mieście w otoczeniu osiedli (czyt. mogłaby być przeniesiona w tańsze miejsce, a grunt uwolniony i stanowić co Pani przebiegła? Dochód). Czy te 38 tys. m2 to grunt w dzielnicy mieszkalnej, 4 km (!) od dworca głównego, średnicówki i autostrady?

Ponadto koszt obecności na gpw nie wynosi jak informował na walnym prezes półtora miliona tylko milion sto, z czego 80% to wydatki osobowe, które i tak spółka by ponosiła. A reszta typu usługi doradcze z pewnością zawiera element pomocy w bieżącej działalności. Krótko mówiąc: ściema.

Teraz tak. Wydobycie węgla mocno wzrosło w Chinach. Stąd spadki cen surowca. Ale to przełoży się na większe zamówienia odtworzeniowe kopalni i nasze zyski, które mogą się rozpływać w/w sposób.

Potrzeba nam tutaj konkretnych pomysłów co ewentualnie potencjalny rewident do spraw szczególnych mógłby zbadać. Piszcie jeśli coś konkretnego podejrzewacie. Tylko bardziej użytecznie niż "powiązania z Karbonem".

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASING 1,60% 12,70 2025-10-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.