Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,54 zł , zmiana od tamtej pory: 2,82%

ODLEWNIE - Spółka liczy na ożywienie w 2017 r. za sprawą funduszy unijny

Zgłoś do moderatora
Bieżący rok powinien być dla Odlewni Polskich podobny pod względem wyników do oczyszczonych ze zdarzeń jednorazowych rezultatów za 2015 r. Spółka liczy na ożywienie w 2017 r. za sprawą funduszy unijnych, które szerszym strumieniem miałyby wówczas popłynąć do branży kolejowej.


http://marketinvest.pl/9-analizy-akcji/17767-rynek-akcji-alior-neuca-odlewnie-pem

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ODLEWNIE -1,62% 3,64 2020-04-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.