Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,27 zł , zmiana od tamtej pory: 1,50%

Odkup akcji

Zgłoś do moderatora
Chciałem zwrócić się do Pana Tomasza Majewskiego z prośbą o odkupienie akcji moich i pozostałych inwestorów, którym w osobistych rozmowach gwarantował sukces przedsięwzięcia swoim majątkiem. Jeśli odkupił akcje od Pana Januarego i oddał mu pieniądze które od niego pozyskał to znaczy, że nam też się należy. Albo znajdziemy te same kwity, które ma pan January. Gdyby w spółce było czysto i legalnie to by ludzie z rady nadzorczej i główni inwestorzy nie uciekali:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SHEEPYARD 3,85% 0,27 2023-12-06 12:27:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.