sie przejmowac widac ze nerwowy po dzisiejszej sesji po infi na Midasie gdzie mialy byc wielkie wzrosty tez bys byl na TFO kazdy sie spodziewal spadków i podkladali wora jak tylko mogli a nawet brali z prawej przez wiekszosc dnia oczywiscie jesli ktos sledzil dokladnie kurs i tranzakcje