Jakie sypanko spadek w tej chwili o 1,74 % to nie sypanko, duzi akceptują taką cenę ( patrz pakiet 200000 który dzisiaj poszedł). Giełda przed świętami w marazmie, małe obroty nie ma co się dziwić. Sypanko to jest na Odlewniach po sparzonych opcjach -30 %