Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  94,00 zł , zmiana od tamtej pory: 3,19%

Obroty takie, że jak odetną dywidendę to będziemy dwa lata odrabiali

Zgłoś do moderatora
Niestety ekstremalnie niski FF robi swoje - spekuła tu nigdy nie zawita. Mimo bardzo dobrego raportu mizerne zainteresowanie. Sama dywidenda to jednak za mało. I tak dywidendę odetną, a przy takim zainteresowaniu spółką, to naprawdę ciężko będzie odrobić

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCROKITA 2,54% 97,00 2024-02-29 17:03:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.