Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  94,30 zł , zmiana od tamtej pory: -3,50%

Re: Obroty takie, że jak odetną dywidendę to będziemy dwa lata odrabiali

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-03-18 o godz. 12:38 ~serio napisał(a):
> Czy wy serio narzekacie na to, że będzie tanio po odcięciu dywidendy? To chyba dobrze, można dokupić po taniości, jak chcecie DT to chyba nie na tej spółce.

szkoda pisać, nie rozumieją co to dywidenda chyba... generalnie to jakiś bananowy bełkot, kupiłem i czemu to nie rosnie(zaraz wątek jakiś rokitek wstawi po raz enty:)))?????
Dopowiem: bo dla banana 4massssss :) a nie fundament
sio stąd! jak się porządna firma z kuponem corocznym nie podoba! sio!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCROKITA 2,36% 91,00 2022-12-01 16:45:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.