Forum Giełda +Dodaj wątek

O walnym ! MERYTORYCZNIE !

Zgłoś do moderatora
Witam moi drodzy !
Jako , ze gamy w jednej lidze inwestorów/grajków napisze Wam trochę o walnym bo widzę , ze żaden z Was nie doszedł do żadnych wniosków !

Na walnym które odbyło się 25 marca przedstawiono dwóch inwestorów ! jeden z inwestorów swoja ofertę przedstawił osobiście natomiast druga oferta była już znana inwestorom wcześniej !
Wybrano nowa rade nadzorczą co jest ogromnym sukcesem i zastanawia mnie dlaczego z wielu z Was tego faktu nie podkreśla , ponieważ spółka przez dłuższy czasy była bez rady teraz ja posiada i to jest lepsza wiadomości niż o inwestorach ponieważ od 25 marca zasiadają tacy ludzie ,ze o ich pracy przekonacie sie w przyszłosci , zresztą każdy google posiada i może sprawdzić , ze mamy właściciela firmy dfp , zastepce dyrektora mostostalu czy własicielke biura ksiegowego otóz wybrana nowa rada w przerwie do 4 kwietnia ma przedstawić swoje zdanie na temat inwestora i go wspolnie wybrać !
Czy Wy juz rozumiecie wszystko ? dla ułatwienia :
- mamy nowa rade nadzorcza ( w końcu , 7 miesięcy bez rady ! )
- dwóch inwestorów
- przerwę do 4 kwietnia gdzie rada ma zastanawic sie nad wyborem inwestora i lepszej przyszłosci dla społki
- 4 kwietnia wybór inwestora przez nowa rade

Podziękujecie mi pozniej.
Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MFOOD 5,85% 1,81 2026-02-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.