Forum Giełda +Dodaj wątek

o co tu k biega?

Zgłoś do moderatora

LOT sprawdził agentówW dzisiejszym Pulsie Biznesu kontynuacja tematu nieprawidłowości przy sprzedaży biletów dla instytucji publicznych. Na cztery sprawdzone przez LOT biura, tylko Netmedia Business Travel okazało się uczciwe.
Jak na łamach Pulsu Biznesu informuje LOT, aż w 41% procent przypadków stwierdzono nieprawidłowości - sprawdzano faktury VAT oraz bilety. Przewoźnik sprawdził wybrane losowo cztery agencje IATA oraz czterech kontrahentów z sektora publicznego.komu tak zalezy na zwalaniu kursu ? nie tak dawno lyknieto 80.000 po 3.80 ? co jest ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETMEDIA -0,82% 12,10 2019-03-27 15:36:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.