Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,21 zł , zmiana od tamtej pory: 9,13%

NOWY PREZES TO NOWY WĄTEK MUSI BYĆ.

Zgłoś do moderatora
OBAJ NAJWIĘKSI AKCJONARIUSZE UDOWODNILI,ŻE POTRAFIA ZARABIAC KASĘ. PANOWIE PIŁĄ TO ŚWIETNI DYSTRYBUTORZY, FIRMA 4F I PAN KLAJA ORAZ ZASADA TO TUZY BIZNESU. WYWALILI DARMOZJADÓ, KLIKĘ RODZINĄ I TERAZ ZACZNĄ WRESZCIE ZARABIAC. JESTEM PRZEKONANY ŻE NOWA ORGANIZACJA FIRMY PRZEZ NOWEGO PREZESA POD PELNE DYKTANDO WŁASCICIELI TO BEDZIE SUKCES. GIELADA DYSKONTUJE PRZYSZŁOŚĆ, CZYLI CZAS NA ZAKUPY AKCJI...I WZROST KURSU

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERSPPL 1,15% 1,31 2021-08-03 16:38:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.