Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,00 zł , zmiana od tamtej pory: 33,80%

nowe samoloty

Zgłoś do moderatora
Enter pieknke dogadal sie z boeingiem. Dostanie rekompensate na pewno nie mala. boeing ma kase a odszkodowanie za 2 szt to dla nich pikus. Enter przesunal na dogodny moment zamowione 2 szt i dodal opcje kolejnych 2. jak kupowac samoloty to wtedy gdy sa tanie i pewnie Enter smieszne pieniadze za nie zaplaci. Boeing bardzo potrzebowal tej umowy by dac przyklad innym klientom. z drugiej strony uruchomienie 2 maxow do tego 4 nowe to razem 10 maszyn. to pokazuje jakie szanse na rozwoj widzi enter.
  • nowe samoloty Autor: ~ar

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ENTER -2,48% 33,45 2021-10-18 16:05:35