Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,70 zł , zmiana od tamtej pory: -25,99%

Nowe rozdanie Seco Warwick

Zgłoś do moderatora
Jeszcze tylko raport roczny z odpisem na wycofanie spółki zależnej w Indiach i zaczynamy nowe rozdanie.
A poniżej zamówienia Seco Warwickw styczniu 2018 roku:
https://www.secowarwick.com/pl/news/north-american-aircraft-brake-manufacturer-orders-additional-furnace-meet-expanding-market-demand/

https://www.secowarwick.com/pl/news/rex-heat-treatment-purchases-vector-vacuum-furnace-secovacuum-enhance-heat-treating-capabilities/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SECOGROUP -0,76% 13,10 2020-06-03 16:38:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.