Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,98 zł , zmiana od tamtej pory: 50,38%
Jakie jest kazdy widzi, pytanie czy sie sprawdzi bo teoretycznie duzy upside.

Swoja droga znalazelm Ciekawy wpis gdzie gosc stworzyl internaktywny dashboard pokazujacy jak sie zachowuje kurs spolek po 6 i 12 miesiach od wydania kazdej rekomendacji

https://bigglo.pl/blog/podsumowanie-rekomendacji-biur-maklerskich/ 

Polecam z ciekawosci sobie przeanalizowac - mi dalo duzo do myslenia:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA -2,04% 12,00 2024-02-27 17:00:00