Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,18 zł , zmiana od tamtej pory: 55,26%

Re: Nowe Reko

Zgłoś do moderatora
Właśnie pojawiły się wyniki otwarcia filmu Teściowie 2 - 82 tys. widzów w weekend, 120 tys. z przedpremierami. Można przyjąć, że film powtórzy sukces części pierwszej, który miał chyba ok. 400 tys. widzów, duża część wejdzie w wynik 3. kwartału. Co więcej już za dwa tygodnie premiera Doppelganger. Sobowtór, a za miesiąc Chłopi - o obydwu filmach już teraz jest bardzo głośno, obydwa są w konkursie głównym w Gdyni, spodziewać należy się dobrych lub bardzo dobrych wyników kinowych. Tyle z podwórka kinowego, raczej na plus niż na minus.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA 4,53% 12,70 2024-02-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.