Na forum bankiera padł pomysł zrobienia gry Szpital dla rannych zwierzat, coś w rodzaju Fokarium na Helu . prowadzimy mały szpitalik połozony w lesie . Utrzymujemy sie z darowizn i dotacji ,trafiają do nas chore i ranne zwierzeta ,którymi się opiekujemy leczymy ,karmimy wchodzimy w relacje przyjaźni a później gdy są wyleczine wypuszczaamy na wolność lub znajdujemy im nowych właścicieli . Czy nie uważa Pan ,że to dobry pomysł?