Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,15 zł , zmiana od tamtej pory: -13,02%

Nowe porownanie potencjalu wzrostu 26 spolek spozywczych GPW i NC

Zgłoś do moderatora
Najnowsze porownanie potencjału wzrostu 26 Spolek spozywczych z GPW i NC opracowane na podstawie aktualnych wskaznikow wartosci rynkowej (7 wskaznikow jak C/Z, C/WK, EV/EBITDA) zamiescilem ze szczegolowym opisem metodologii na forum Kernela:https://www.bankier.pl/forum/temat_porownanie-potencjalu-wzrostu-spolek-spozywczych-gpw-nc-h1-2022,57485003.html. KSGAGRO ma sredni potencjal wzrostu +601% (czyli b duze niedowartosciowanie) ale to srednia z 6 wskaznikow na 7 (do sredniej nie wszedl jeden bo nie pokazywal pozytywnej wartosci firmy) - patrz tabela ponizej. Bede wdzieczny za uwagi.

https://i.imgur.com/F6aqRCF.png
https://i.imgur.com/F6aqRCF.png 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KSGAGRO -0,53% 1,87 2023-09-28 12:20:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.