Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,30 zł , zmiana od tamtej pory: 27,69%

nowe info bedzie rakieta!!!

Zgłoś do moderatora
widac, ze pracuja nad czyms wiekszym

Temat
Podpisanie znaczącej umowy dla Emitenta
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Letus Capital S.A. (dalej Spółka, Emitent) otrzymał 21.12.2016 drogą elektroniczną skan podpisanej umowy o poufności pomiędzy Emitentem a Airon Investment S.A. z siedzibą w Bydgoszczy. Dzięki przedmiotowej umowie Spółka otrzyma pełne dane techniczne oraz cenniki.
Airon Investment S.A. jest spółką, która posiada wieloletnie doświadczenie w branży obróbki metalu, jest dostawcą wyrobów i konstrukcji stalowych głównie dla branż: kolejowej, mebli szpitalnych, maszyn rolniczych, drogowej i stoczniowej. Posiada własny zespół konstruktorów oraz tunel aerodynamiczny, dzięki czemu od 2016 roku Airon Investment S.A. rozpoczął produkcję mikro turbin wiatrowych na podstawie własnego projektu, a także wykonał prototyp autonomicznej (niezależna od sieci energetycznej – dwa własne źródła produkcji energii elektrycznej oraz akumulatory) lampy hybrydowej, której produkcja aktualnie się rozpoczyna. Zarówno turbiny jak i lampy hybrydowe pod względem efektywności znacznie prześcigają konkurencyjne produkty.
Umowa o poufności jest początkiem współpracy pomiędzy Emitentem a Airon Investment S.A., która będzie w szczególności skupiona na dystrybucji najnowszego produktu – lampy hybrydowej. Aktualnie Spółka jest w trakcie tworzenia kompleksowego produktu, który będzie oferowany przede wszystkim deweloperom oraz jednostkom samorządowym, w którego skład będą również wchodziły formy finansowania, dotacji etc.. Emitent od 2017 roku rozpoczyna również tworzenie grupy sprzedażowej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LETUS -7,78% 1,66 2022-01-18 15:57:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.