Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,29 zł , zmiana od tamtej pory: 262,48%
Krynicki wchodzi w wielka inwestycje ,zaciaga potężną pożyczkę .Teraz pytanie czy nie siegnie jeszcze do kieszeni inwestorów , w koncu do tego służy gielda.Obecna slabosc kursu nie byla przypadkowa,możemy zapomniec o dywidendach czy dodatnich przeplywach środków. Obsluga zadłużenia będzie sporo kosztowac,mozliwy jest scenariusz Midasa gdzie swietlana przyszlosc zostala na kilka lat zagluszona kosztami kredytów ( 60 % korekta od szczytu) Obecne wezwanie po latach wyczekiwania pokrywalo sie z z rosnacymi efektami kilkuletniej inwestycji.Analogicznie w przypadku Kreca może to byc 2-3 lata marazmu .Przypomne ze prezes i zarząd od kilku lat szybko pozbywali sie przyznawanych sobie emisji motywacyjnych...... przypadek?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC -0,44% 22,80 2022-05-16 11:48:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.