Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,96 zł , zmiana od tamtej pory: 179,02%

Notowania PB sprzyjają spółce

Zgłoś do moderatora
Dzięki temu że cena kontraktów na PB spadła poniżej 2 tys. USD spółka powinna zakończyć rok 2016 zyskiem.
Jeżeli orły od zabezpieczeń konsekwentnie zajmowały krótkie pozycje przy cenach powyżej 2,2 tys. USD to jest szansa na zniwelowanie strat z otwartych kontraktów na I kw. 2017. Rozliczenie kontraktów w IV kw. 2016 to już inna sprawa. Tu zostały zrealizowane duże straty ale wycena na koniec roku powinna być na plus.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY -1,96% 25,00 2021-09-16 16:03:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.