Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,90 zł , zmiana od tamtej pory: 83,59%

Nodthera poinformowala o pozytywnych wynikach I fazy klinicznej

Zgłoś do moderatora
Inhibitorow inflammazonow NLRP3 .Czasteczki NT-0796 i NT - 0249 .
Przelomowym osiagnieciem jest pokonanie bariery "krew-mozg " i redukcje biomarkerow zapalnych w mozgu.
wszystkie choroby autoimunologiczne , sa spowadowane nadreakcja zapalna , kierujaca sie przeciwko wlasnemu organizmowi.
Zapalenie stawow lub psoriasis , wszystkie przewlekle procesy zapalne , to dwa z calej masy chorob stanowiacych plage wspolczesnosci . Nodthera nalezy do ekskluzywnej grupy firm biotech zajmujacych sie tym tematem. Potencjalny lek ( doustny)
przyniesie kolosalne pieniadze.
A dlaczego o ty tu ? wartosc ( godziwa) akcji ( nie notowanych jeszcze) Nodthery powinna po osiagnieciu tego kamienia milowego
znaczaco wzrosnac.
Nodthera jest wlasciwie Spin Offem RyvuTh. To oni sprzedali czasteczke wyjsciowa Inhibitora NLRP3 dla Nodthery i maja w tej chwili pakiet akcji Nodthery wyceniany do niedawna na. bodaj 20 000 000 PLN.
Przy tej inflacji i nowej wycenie powinno sie to zasadniczo zmienic.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU 3,25% 60,40 2023-06-09 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.