Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,45 zł , zmiana od tamtej pory: 94,92%

Re: Nodthera poinformowala o pozytywnych wynikach I fazy klinicznej

Zgłoś do moderatora
Dlaczego mnie nie dziwi, ze dla nikogo z bankierowych bystrzakow ta informacja jest nie godna wzmianki?
Otoz dlatego , ze gdy nawet skadininad ineligentni ( z akcentem na skadinad) Panowie z "DNA Rynkow" potrafia wysmalic , ze spolki odkrywajace leki , to gra va banque i nie tykac bo i tak nikt poza fachowcami tego nie zrozumie, to rzeczywiscie im wierze.
Forumowy tygrys inwestycji , ktory albo hejtuje albo bez sensu klapie ozorem jest absolwentem rodzimych kupletow szkolnych z podrecznikami HIT, relig.iom, i grami komputerowymi. Jest , jak widze wielka tragedia narodowa , ze CDP lezy i kwiczy a branza rowniez bo to ogarnial ( tak mu sie wydawalo) ten nasz gimbazista po uczelni zalozonej przez jakas sekretarke lub kierowce waznej osoby.
Oj ciezko ci bedzie polska biotechnologio .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU 1,88% 65,20 2023-09-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.