Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,10 zł , zmiana od tamtej pory: -73,33%

No to widzę, że znowu chcą kupić własną spółkę bułgarską. Ciekawe za ile

Zgłoś do moderatora
tym razem? Poprzednio nie złapali jeleni na emisję po 11 zł a chcieli kupić za 30 baniek tę spółkę, która miała 30% przychodów mfood. Zakładem, że teraz jak mfood jest warty 11 baniek - taka jest wycena - to chyba kupią za nie więcej niż 3 mln zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MFOOD 7,69% 0,56 2020-04-08 16:15:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.