Nie cieszycie się posiadacze PCG z nowego inwestora ?
Dlaczego taka reakcja na wejście "don patrone" ? Czyżby już pojawienie się tego inwestora nie powodowało wielkiego wzrostu kursu ? To może odwrotnie ?
Czyżby widmo braku porozumienia z CTC było bolesne ?
Możecie się wypłakać.