A będzie jeszcze większe /to a'propos szamba/. Patrowicz twierdzi, że ma własny pomysł na PCG. Pomysł ten sam co zwykle. Jakieś lipne listy intencyjne - pewnie w przypadku PCG będzie to pisanie oprogramowania dla NASA albo jakiejś innej agencji rządowej, niekoniecznie z USA - obstawiam Wietnam - kraj ten bowiem ma ten inwestor super obcykany. Potem będzie walne i uchwali się emisję bez prawa poboru już nie po 2.69 jak w przypadku CTC tylko po nominalnej, a uzasadni się ją również jak zwykle ważnym interesem spółki.... bo pan Patrowicz obejmie ją wyłącznie charytatywnie. No i co dalej ???? Emisję się sprzeda na regulowanym, zarobi się na tym kilkanaście może kilkadziesiąt mln PLN. KNF ponownie ukarze znanego inwestora potężną karą - tak np. 150k, on się załamie psychicznie z tego powodu, a kurs PCG będzie zbliżony wówczas do dzisiejszych wyczynów Calatravy....
I to wszystko w ciągu roku.