Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,30 zł , zmiana od tamtej pory: -6,04%

No i co wy na to?

Zgłoś do moderatora
Ostatnie kwartały to czas inwestycji w Fast White Cat oraz Sales Intelligence, kiedy to porządkowaliśmy się organizacyjnie oraz poszukiwaliśmy rentownych produktów w zakresie kompetencji naszych spółek. Wynik obciążyła również amortyzacja, związana z zakończeniem prac rozwojowych i komercjalizacją naszych niektórych rozwiązań – wprowadzeniem na rynek produktów takich jak SAREhub czy VideoTarget. Ponadto, głębokich zmian organizacyjnych doświadczyła także spółka Ju:, co odbiło się nieco słabszym wynikiem w trzech kwartałach 2019 roku. Liczymy jednak, że wprowadzone modyfikacje przyniosą wzrosty wyników, które będziemy mogli pokazać przy kolejnym sprawozdaniu finansowym. To, co już widzimy, to jakościowa zmiana oferty rynkowej, wprowadzona przez nowego CEO tej spółki, Krzysztofa Bińkowskiego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DIGITREE 0,00% 4,98 2020-05-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.