Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,30 zł , zmiana od tamtej pory: 4,22%

Night club Manager

Zgłoś do moderatora
Chcesz pośmigać po mieście w cudzej bryce? Przy akompaniamencie kradzionej kasy i hiphopowej muzyce? Chcesz w swoim night clubie przyjmować zacnych gości? Częstować ich kobietami niskiej moralności? A może ubić biznes przy cygarze i dobrej whisky? Patrząc na skąpe Panie, czuć że chwila jest wszystkim? To wszystko i wiele więcej nieznanych dla zwykłego obywatela doznań zapewni Ci TGS w swoich hitowych produkcjach "Night club Manager" oraz "Gangster Simulator".
  • Night club Manager Autor: ~Jeanette

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
DGA 0,00% 8,65 2022-05-20 15:25:34