Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,80 zł , zmiana od tamtej pory: -1,25%

Niedowartościowana spółka

Zgłoś do moderatora
Ta niepewność spółki odpycha wielu inwestorów, traderów i zmusza do trzymania się. Uważam, że całkowicie niesłusznie jest siedzenie i czekanie i może poniesienie kilku strat, co jest złym nastawieniem dla inwestora ponieważ jako inwestor powinniśmy znajdować sposoby na dodawanie co raz większej ilości monet i doładowanie celu w celu osiągnięcia zysku. Wycena jest znacznie poniżej wartości godziwej. Na chwilę obecną kurs powinien wynosić minimum 4,5 zł patrząc na wszystkie raporty. Niedowartościowana spółka, szkoda

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MADMIND -3,99% 2,77 2022-09-23 13:25:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.