ale sobie dobrałem ho ho:) jeszcze po 45 nam może wyrzucą, nie ma sie co stresować panowie, Ci co tu najbardziej wrzucają na spółeczke kupili po 55 i sprzedali po 46 a teraz liczą że sie odkują jak kupią po 0,4 ahaha:) ja wam powiem że wasze spojrzenie na tą spółke zmieni się o 180 stopni może nawet jutro, a jak nie to w przyszłym tygodniu:) naganiacze na spadki niech naganiają można taniej dokupić^^ Ci co mówią że spółka kłamie niech uważają. Kredyt jest przyznany czekamy na jego finalizację, więc czego tu sie bać? odp jest prosta niczego!:) miłego popołudnia