poczytajcie jeszcze raz powoli wszystkie infa z całego roku, artykuły na temat dependu, poczytajcie kto ma akcje i kto stara się o kredyt dla spółki. Potem nalejcie sobie miodowego Jacka Danielsa i pomyślcie o tym wszystkim. Podejmijcie decyzje i zdecydujcie sprzedawać czy kupować. Ja swoją decyzję podjąłem, dlatego dalej czytam to forum. Jaką decyzję podejmiesz Ty? - ja nie wiem:) czasem lepiej zachować stoicki spokój, a czasem lepsza jest panika. Ja wierzę w kredyt i w spółkę. Kupowałem po .28, .37, 0.45, 0.47, 0.50, 0.55 nie sprzedałem nic i nie robiłem kółek, nawet jak spadnie na 40 groszy to jak przyjdzie już to właściwe info naprawdę zapomnimy o tych czasach na dependzie. Dlatego dziś 5 gr spadku to dużo, za tydzień po infie moim zdaniem różnica 5 gr nie będzie robić na nikim wrażenia czy to w górę czy to w dół. Pozdrawiam wszystkich i życzę podjęcia udanych decyzji:)