Ej nie rób scen...Nie ma problemu...ale miło, że potrafisz zwrócić uwagę na pewne szczegóły. A co do typów...Mogę je zamieszczać w miarę możliwości i napływania informacji. Z całej masy typów jakie otrzymuję wybieram tylko te które spełniają pewien warunek. Otóż div yield > rentowność 10 letnich obligacji skarbowych.
Pozdrawiam