Założyłem sobie ten wątek aby zobaczyć jaki jest poziom edukacji inwestorów działających z terytorium Polski ( i nie tylko).
Wszelkiej maści oszustom, naciągaczom i złodziejom oraz kryptoreklamodawcom (potocznie zwanymi NAGANIACZAMI) serdecznie dziękuję.
Natomiast wszystkich pozostałych zapraszam do współpracy.
Serdecznie pozdrawiam
Z poważaniem.