Dnia 2016-05-06 o godz. 10:49 zaladowany napisał(a):
> zobaczysz po dzisiejszym info 10gr jak świnia niebo.
A gdzie ja napisałem że dziś będzie 10gr? To emisja wyznacza kierunek kursu i brak popytu.
Z tego co widzę to ty rozprowadzasz fałszywe informacje o jakimś infie.
Niestety jak widzisz prawie milion akcji na 16gr a na 15gr mniej niż połowa z tego. Chętnych nie ma do zakupu w tej cenie więc kurs pod naporem podaży może się osunąć niżej. Wczoraj miałeś przykład i wyprzedaż na dużym wolumenie.
Podaż przewyższa popyt a to sygnał do spadków. Akcje z emisji będą po 10gr i na tym poziomie cenowym może zacząć się zbieranie akcji.
Pozdrawiam poważnych inwestorów.