Forum Giełda +Dodaj wątek

NetWise wdrożył system CRM i SRM dla 300 pracowników Onninen. 27XI2013

Zgłoś do moderatora
Netwise wdrożył system CRM i SRM dla ponad 300 pracowników Onninen
2013-11-27
Netwise wdrożył rozwiązanie Microsoft Dynamics CRM 2011 dla ponad 300 pracowników Onninen w celu usprawnienia funkcjonowania działu sprzedaży, marketingu, obsługi klienta i obsługi dostawców. Netwise dostosował system do procesów biznesowych zachodzących w Onninen, wdrażając m.in. moduł inwestycyjny do zarządzania projektami handlowymi, funkcjonalności do obiegu i akceptacji wniosków kredytowych, a także narzędzia do efektywnej obsługi promocji i programów lojalnościowych oraz zarządzania umowami dostawców i klientów. System zintegrowany został z dwoma systemami ERP oraz narzędziami do email marketingu, a dane Klientów zintegrowane zostały z 7 systemów.

"Rynek, na którym działamy, jest wyjątkowo złożony, stąd nasze procesy biznesowe podlegają dynamicznym zmianom. Potrzebowaliśmy rozwiązania na tyle elastycznego i skalowalnego, aby móc dostosować je do specyficznych potrzeb naszej firmy – mówi Rafał Pestkowski, Dyrektor Sprzedaży, Onninen."

Wdrożenie w Onninen to kolejna implementacja systemu CRM / SRM wspierającego procesy w branży dystrybucyjnej i rynku B2B wykonane przez Netwise. Więcej na temat tego projektu przeczytać można w Centrum Prasowym Microsoft.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETWISE -6,45% 8,70 2020-10-30 14:16:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.