Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,74 zł , zmiana od tamtej pory: 7,59%

Re: NetWise wdrożył system CRM i SRM

Zgłoś do moderatora
No właśnie - czemu takie firmy nie bazują na gotowych rozwiązaniach typu Berberis, skoro wiadomo, że są one kluczowe? W sensie - gotowe, aktualizowane, dopasowane. A jednak projekt własnego systemu wymaga poświęcenia temu mnóstwa czasu. Nie postawicie takiego rozwiązania z dnia na dzień, bo niby w jaki sposób to miałoby zostać zrealizowane?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETWISE 2,00% 5,10 2020-03-30 13:18:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.