Plotki, oczywiście plotki :) Mówcie i piszcie co chcecie, ale jak już ogłoszą to będzie trochę późno.
Jak pisze prezes "W tym momencie nie mamy nic do zakomunikowania, ale chciałbym zwrócić uwagę na rebranding. On jest dla nas ważniejszy niż może się to z zewnątrz wydawać, ale to jeszcze nie jest zakończony proces". W TYM MOMENCIE nie mamy nic do zakomunikowania.
A zauważyliście, że prezes wrzucając na twitterze ostatniego posta przy okazji wyników dodaj tagi #GPW i #NASDAQ ? A że wcześniej wrzucił "Finally at home!" ze zdjęciem amerykańskich flag?
Coś poważnego się dzieje i obstawiam, że w ciągu roku dowiemy się co.