Zdarza sie ze zle wejdziemy i bedac na stratnej pozycji musimy ją w końcu z bulem d...ska zamknać. Nie zawsze da sie przeczekać albo zadziała strach przed utratą całego depo. Na jaka najwieksza kwote zamykaliscie stratna pozycje ? Ja sie bawie od niedawna na razie bez strat. Ale przyjdzie ten moment bez wątpienia. Kto chce niech się pochwali :)