Forum Forex +Dodaj wątek

Re: ........ zwolnijcie tempo

Zgłoś do moderatora
A ja w ten badziew nie gram i nie trace , czytam tylko to forum czasami co tam piszą na temat zmian walutowych i tyle ,a tu i ówdzie się nasłucham o bólu jaki doświadczyli ludzie po stratach to wg mnie jest taka piramidka ,,future"