Dalem, sie ubrac w ta spekulacje powyzej 7500. Nie wiem kto tu gra/inwestuje ale wyglada to na mega przekret - caly czas jedna akcja zbijali kurs do poziomu 7000. Ciezko nawet wykreslic tu jakis trend. Mysle jednak ze tak jak szybko spadlo moze soekulacyjnie znowu wrocic w okolice 8000? Co sadzicie?
pozdrawiam