Urlich to raczej ty jesteś frustrat. Jeszcze przedwczoraj nas przekonywałeś że zaraz spadek poniżej 2 zł. Warujesz od rana do nocy na forum beznadziejnej spółki bez celu? Myślę że widząc wzrosty na duality i mając świadomość że mogłeś kupić akcje za niewiele ponad 2zl masz teraz MEGA WIELKI ból końca pleców i wbrew logice z pianą na ustach będziesz płodził kolejne posty na forum zaklinając w ten sposób rzeczywistość ty mały, smutny człowieczku :)