Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,90 zł , zmiana od tamtej pory: 55,03%

na przykładzie tej spółki

Zgłoś do moderatora
widać jakim łajnem i bananem jest nasza giełda sterowana przez kolesi wspierana przez zdyskredytowane knf ..... jak to jest możliwe, że spółka z takimi przychodami i zyskami jest tak nisko notowana, .. a no nikt na tym bananie nie chce kupować, wszyscy zabrali swoje pieniądze, nigdy nie wiadomo, kiedy spółkę zawieszą i za co, alerty srelty, jakieś dziwne wymagania, niczego nie steruje rynek tylko widzimisię pana lub pani z gpw lub knf ...... szok !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER -2,33% 29,30 2022-01-24 11:12:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.