Forum Giełda +Dodaj wątek

Moze Prez. dr Wierzba zabrac glos w sprawie tej szopki na gpw firma ....

Zgłoś do moderatora
o kapitalizacji 65 milionow jest oddawana za mnie jak pół jej wartosci !!!! chyba my inwestorzy mamy prawo cos wiedziec dlaczego tu są takie jaja ja zawierzylem w slowo pisane czy to sa brednie?...
Dlaczego warto zainwestować w akcje Netmedia SA:

Pozycja lidera na głównych rynkach działalności

Działanie na perspektywicznych i szybko rozwijających się rynkach

Ponad 12-letnie doświadczenie rynkowe

Dywersyfikacja ryzyka – działanie w kilku branżach

Ponad 300 domen internetowych do wykorzystania

Szybko rosnące przychody i zyski

Niskie koszty bieżącej działalności

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETMEDIA -0,82% 12,10 2019-03-27 15:36:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.