sami widzicie co się dzieje w każdej chwili może dojść do wojny. Więc wam radzę trochę poczekać
Takie Nano będzie miało was gdzieś
Z resztą sami widzicie co zrobili
Naobiecywali zero infa
Rezygnacja Prezesa
Brak leku Polepi
Zniesione obostrzenia z maseczkami
Same pozytywne infa
Wynioskujcie sobie
Bądźcie ostrożni bo was ubiorą.
Miłego weekendu życzę:)