Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Moi Kochani Pisowcy ! Nikt w całym moim życiu tak mnie nie załatwił!

Zgłoś do moderatora
No - możecie być dumni! Wykiwaliście mnie całego!
Ale - będzie odpowiedź!
Ja działam samodzielnie - ale mam nadzieję, żę te pozostałe 100 tys. Polaków też się zbuntuje.
Leszek Czarnecki - jaki jest taki jest - nie jest ideałem - ale żaden z Pisowców pod względem charyzmy, odwagi, podejmowania ryzyka - mu nie dorówna. I jestem przekonany, że Leszek Czarnecki spłaciłby dług odnośnie obligacji GetBack, gdzie sprzedawcy kłamali - ale tu chcę zaznaczyć, że obligacje również w moim przekonaniu są bardzo blisko lokat bankowych ( obligacje skarbu panstwa np. , czy obligacje Orlenu - oni tak naprawdę za bardzo nie kłamali ) - jedynie mogli powiedzieć, że jest jednak ryzyko utraty kapitału, To wszystko.
  • Moi Kochani Pisowcy ! Nikt w całym moim życiu tak mnie nie załatwił! Autor: ~Mike75

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.